Допомога від РЕНОМЕ

Війна триває. Країна бореться. Розповідаємо, яким чином РЕНОМЕ допомагає у цій боротьбі, аби показати, що кожен з нас корисний на своєму місці.

Підтримка ЗСУ

Група компаній РЕНОМЕ активно допомагає та підтримує ЗСУ. У перші дні війни, для потреб армії, компанія передала у використання технічні пристрої:  ноутбуки мобільні телефони та павербанки на суму 145 тис.грн.
До лікарні міста Торецьк Донецької області, де надають допомогу нашим воїнам, що постраждали в боях,  передали 145 пачок Еутироксу, препарату  якого критично не вистачало на початку, вартістю у 30 тис.грн.

Підтримка Територіальної оборони

Важливим було у перші дні втримати оборону Києва. РЕНОМЕ СМАРТ зреагувала на звернення партнерів з проханням допомогти батальйону територіальної оборони Оболоні. Надали фінансову допомогу у сумі 1,1 млн.грн., кошти були витрачені відповідно – 100 тис. грн на набої; 500 тис. грн на амуніцію батальйону; 500 тис. грн на пластини для бронежилетів. 

Амуніцією та набоями вдалося повністю забезпечили 16 захисників Києва. Пластинами для бронежилетів забезпечили усіх в теробороні Оболоні, а решту відправили під Бровари. Наразі Тероборона одягнута, взута та захищена. Надсилають нам фото та слова вдячності за надану допомогу.

Облаштували 8 блокпостів у Рівненській області та 2 опорних пункти. Волонтерити зібралися хлопці з усієї Групи компаній. В зоні відповідальності РЕНОМЕ був західний напрямок, 5 ОТГ у яких працівники компанії допомагали будувати блокпости, використовуючи знання отримані від військових інженерів.

На потреби рівненської обласної та міської військових адміністрацій передали: 

  • 8 тисяч мішків з піском
  • 100 важких протитанкових їжаків
  • 100 фундаментних блоків 
  • матеріально-технічне забезпечення: дизельне паливо, ліхтарі, аптечки, інструменти для ДСНС та інше.

ТрО Оболонь

Київ

“Хотим выразить благодарность ребятам из компании @renome.ua за помощь которую они предоставили!!! Благодаря вам, наши бойцы одеты и обуты!!! Слава Украине!!!”

Облаштування територій, укриттів та місць для тимчасово переміщених осіб

У наших “гуртожитках” 40 внутрішньо переміщених осіб знайшли тимчасовий прихисток. Роботи з облаштування приміщень у ЖК 360 та Вікнова HUB зайняли кілька днів. У комерційних площах вдалося створити затишні умови для проживання, завдяки спільним зусиллям волонтерів з РЕНОМЕ СМАРТ, РЕНОМЕ ЄВРОБУД та РЕНОМЕ Комфорт. Усе вимили та вичистили, власними силами зібрали матраци, постільну білизну, штори та інше. В цьому нам допомогли місцеві підприємці, які передали 5 матраців та  13 ліжок. Любов Оксенчук, дружина нашого працівника,  власноруч пошила 10 комплектів постільної білизна. З офісу привезли меблі. Облаштували кухню усім необхідним для приготування та зберігання їжі. 

Силами команії РЕНОМЕ ЄВРОБУД, що входить до складу ГК РЕНОМЕ були винонані будівельні та ремонтні роботи, вартість яких становить понад 2 млн. грн.

  1. Будівельні роботи одного з приміщень тероборони міста;
  2. Ремонт адміністративних приміщень у ЖК 360 та Вікнова HUB, переоблаштування їх у житлові приміщення для перебування внутрішньо переміщених осіб;
  3. Облаштування підвальних приміщень Міської лікарні, щоб забезпечити відповідні умови надання медичної допомоги в екстрених випадках.

Гуманітарна допомога

Завдяки активній співпраці з Обласною військовою адміністрацією вдалося налагодити механізм обробки гуманітарної допомоги, яка надходить від волонтерів з Польщі та Німеччини. Сформовані групи волонтерів серед працівників компанії. Вони приймають вантажівки з допомогою, сортують, довантажують харчами місцевих виробників та небайдужого населення. Формують машини, які далі усе везуть в громади Київщини, Харкова, Полтави, Сумм, та Чернігова. За останні 3 тижні відправили вже понад 50 тонн. 

Окрім того, співпрацюємо з Громадською організацією, що займається забезпеченням переселенців речами першої потреби. Маючи широку мережу клієнтів серед ЦНАПів у регіоні допомагаємо налагодити доставку гуманітарної допомги для громад західного регіону, що приймають переселенців у своїх містах та селах.

Елена Немкова

Торецьк

“Мешканці Торецької громади, що на Донеччині дякуючи РЕНОМЕ отримали ліки для лікування щитовидної залози. Дякуємо за підтримку. Все буде УКРАЇНА”

Співпраця з Громадською організацією “ДРУГ”

Компанія стала членом Всеукраїнського благодійного фонду підтримки українських солдатів та їхніх сімей “ДРУГ”. Перерахувала у фонд 1 млн. грн. фінансової допомоги та 30 тис. грн. на логістику гуманітарної допомоги. 

Із необхідного у перші тижні війни вдалося придбати: 

  • 378 бронежилетів 3-го та 4-го класів
  • 1250 металевих пластин для пошиття бронежилетів
  • 800 пар наколінники + рукавиці 

Амуніцію передали у 6 військових частин України, Краматорську та Харківську ТрО, підрозділ “Альфа” Рівне та інші. Окрім вище зазначеного, на фінальному етапі поставка 1100 бронежилетів класу 4, які також будуть передані на потреби ЗСУ та ТрО.

Наразі, діяльність оганізації зосереджена на закупівлі форми та взуття для військових, а також необхідних медикаментів.

Внутрішня платформа для збору пожертв серед усіх працівників

Завдяки платформі, у кожного з понад 500 спеціалістів РЕНОМЕ є можливість зробити фінансову пожертву, аби допомогти своїм співвітчизникам. Наразі вже зібрано 142 400 грн, які пішли на потреби ЗСУ та ТрО. Ця сума зростає та оновлюється щоденно.
Завдяки небайдужості колег та підтримці від компанії вдається забезпечити наших бійців формою, необхідними пристрояти та ліками.

Підтримка співробітників

Створені внутрішні канали комунікації по стуктурних підрозділах для швидкого інформування працівників. Окрім того, кожна група працівників мала контакну особу, до якої можна було звернутись з будь-яким запитом, чи навпаки запропонувати свою допомогу. Налагодили процес поселення, колеги давали прихисток іншим колегам з Києва та Сходу; організували транфер до кордону для своїх працівників та їх сімей; Партнери РЕНОМЕ СМАРТ у Польщі  повністю забезпечили всім необхідним: допомогли організувати перевезення від кордону зі сторони Польщі до міста перебування, забезпечили житлом, надають постійну гуманітарну підтримку, допомагають з оформленням документів і постійно знаходяться на зв’язку для підтримки.

Компанія в обов’язковому порядку зберігає робочі місця та виплачує заробітну плату тим працівникам, які пішли до лав ЗСУ чи тероборони.

Волонтери з команди РЕНОМЕ активно долучаються до різних локальних ініціатив

У перші дні забезпечували продуктами харчовий блок Територіальної оборони Рівного.
Ми спільно готували бутерброди для наших захисників в ТрО. Разом з РЕНОМЕ, до цієї ініціативи долучились ТМ Рум‘янець, котрі безкоштовно надали хліб та espresso lab, які забезпечили тим, чим можна зігрітися: чай, кава, цукор, одноразовий посуд.
Окрім готових перекусів, компанія займалась гуртовою закупівлею та передачею продуктів харчування. Купували базове – крупи, макарони, мʼясо, масло та олію. Мішки доставляли на логістичний вузол харчового блоку ТрО.


Дівчата приєднуються до волонтерських груп де плетуть сітки для маскування оборонних споруд. Організовано здаємо кров на пунктах прийому, відповідно до потреби. Шукаємо та прилаштовуємо у хороші руки тварин, які втратили свої домівки. Нові сімʼї для них вдається знаходити навіть закордоном.

Самоорганізовані волонтери

Клевань

“Привіт сьогодні забрали допомогу. Дякуємо дуже багато речей дали. Дівчата передавали величезне Дякую!”

Знайшли баг, або маєте пропозиції?
Пишіть!