Благодійний ярмарок "До перемоги" - фоторепортаж

11 серпня біля головного офісу РЕНОМЕ відбувся благодійний ярмарок "До перемоги". Подія була присвячена 32-гій річниці компанії та збору коштів для придбання автомобіля спецпризначенцям. Публікуємо фото та найцікавіші моменти.

О 16:00 працівники та друзі компанії збираються під відкритим небом поруч із офісом на Костромській, в одязі корпоративних або ж жовто-блакитних кольорів. Одні завершують останні приготування для продажу виробів та речей, власноруч виготовлених заздалегідь. Інші – неспішно прогулюються та приглядаються до товарів. Нещодавно завершилася чергова повітряна тривога, помітну схвильованість поволі витісняють позитивні емоції.

“Перемога так просто не дається. Заради неї воїни борються на передовій, а економіка має працювати в тилу. Треба бути корисним, як ніколи. Знаю, кожен з вас допомагає в той чи інший спосіб нашій армії. Про те, сьогодні – нагода показати, що ми монолітний колектив, і придбати авто для ЗСУ. Звичайно, хотілося б, щоб він був не один. Бо це розхідний матеріал на фронті, де успіхи на пряму залежать від мобільності наших військових. Пам’ятайте – все, що ви придбаєте сьогодні на ярмарку та аукціоні, для добра!” – каже Надія Гладкевич, генеральний директор РЕНОМЕ, і дійство розпочинається.

Ярмарок

У продажу в цей день тістечка, капкейки, торти та ще десятки солодких виробів, коктейлі, картини, намисто і браслети з бісеру, хенд мейд іграшки для дітей, книги із самоменеджменту та розвитку, корпоративний мерч, сертифікати на безкоштовні послуги тощо.

Вишиковуються черги, лунає музика та жваве обговорення. “Всім привіт,” – каже Дмитро Косарєв. Сьогодні він очі і вуха тих, хто не зміг долучитися особисто. Проводить пряму трансляцію всього, що відбувається, демонструє кожен лот, його вартість, атмосферу та спілкується з учасниками.

Згодом ведучий оголошує початок аукціону. З-під молотка йдуть: ювілейна листівка до 30-річчя компанії з підписами усіх співвласників компанії, перший зчитувач карток та перша зарплатна картка працівника 1996 року, м’яка іграшка “Реномешка”, документ про оренду першого офісу компанії. Щодо останнього, то Надія Гладкевич пригадує: “Він був дуже малим, 15 кв.метрів, і місця вистачало не всім. Тож ми навчилися працювати віддалено ще до того, як це стало мейнстримом”.

Після невеликої перерви до числа розіграних лотів приєдналися: брендований годинник, раритетні фото компанії, тубус від ручного протитанкового гранатомету, легендарні марки від Укрпошти, Бородянський півник. І спеціальний лот-секрет, що обійшовся власнику у 2000 гривень. Ним виявилась рожева панамка, як у лідера “Kalush Orchestra”.

Протягом заходу учасники могли робити благодійні внески готівкою або ж через Qr-код.

Жарти та музика

“Я Володя 1,6, який підкачував штани ще до того, як це стало модним. В дитинстві усі казали, коли він виросте – усім покаже. І знаєте, шо? Я не виріс…” – з такої самоіронії розпочинає виступ Володимир Євчук, лідер рівненського стендап-клубу “Standup West Rivne”, сценарист шоу та телепередач. Жарти під час війни, за його словами, не просто розвага. Це спосіб послабити психологічну напругу, а ще допомогти військовим. Частину коштів, зібраних під час шоу, артисти регулярно передають на ЗСУ.

Після виступу коміків генеральний директор зробила оголошення, що протягом наступних п’яти хвилин обиратимуться власники трьох найбільших чеків-донатів. Переможців чекає бранч у гостях СЕО компанії.

Опісля на сцену вийшов ще один рівненський гурт. На цей раз – рок-колектив “Fateful”, що подарував публіці кілька своїх хітів.

Рівненський стендап-клуб “Standup West Rivne”

Рок-колектив “Fateful”

Що далі

У кінці присутні дізналися суму, яку вдалося зібрати впродовж свята – 108716 гривень. Напередодні РЕНОМЕ обіцяла подвоїти будь-який результат цього дня. Очевидно, що колективу вдалося зробити подарунок військовим і за благодійні внески буде придбано не лише Volkswagen Т4  (Transporter). Деталі та звіти у компанії покажуть згодом.

Крім цього, наступний день (12 серпня) оголошено оплачуваним вихідним для усіх працівників, котрим дозволяє виробничий процес. У протилежному випадку, його буде додано до щорічної відпустки.

Більше фото за посиланням. 
© фото Ася Красовська