Існує міф, що бухгалтерія – діло нудне, а ми запевняємо у протилежному. Спеціалісти в РЕНОМЕ не тільки це підтверджують, але й дивують своїми захопленнями та різносторонністю!

Команда бухгалтерів «РЕНОМЕ КОМФОРТ» Очолює цю космічно-фантастичну команду Богдан Власюк. Він не тільки знає все про далекі зірки та галактики, а ще й знає секрет гарного настрою своїх колег. Ще б пак, маючи в команді таких красунь , важко не посміхнутись заходячи в кабінет! Цікавий факт, у них в кабінеті завжди квітково, Олена, Вікторія, Ірина – тому доказ!

Команда бухгалтерів «РЕНОМЕ ЄВРОБУД» Найспортивніші професіонали своєї справи! Знають все про податки й все про гарну поставу! В перерві між нарахуваннями – розминка. Обома процесами керує Алла Білас . Ці красуні точно знають секрет успіху. Тож беремо приклад!

Команда бухгалтерів «ВІКНОВА» «Кращий працівник бухгалтерської сфери 2021р» та «Краща господиня» – це все про головного бухгалтера ВІКНОВА! Ви багато втрачаєте, якщо ще не скуштували смаколики ,що готує Оксана Заводницька. Цікаво, які нагороди вже мають талановиті Ірина, Олена та Світлана? Радіємо вашим успіхам, так тримати!

Команда бухгалтерів «РЕНОМЕ СМАРТ» А ви, хіба не малюєте шедеври образотворчого мистецтва після роботи? Все тому, що ви не Галина Целюба, і у вас немає в команді 7 прекрасних професіоналів (шкода, що не всі є на фото). Також, маємо нагоду ще раз привітати Олександра Гопу за отримане звання «Кращий працівник бухгалтерської сфери 2021». Ви чудові!

Команда бухгалтерів «ERP РЕНОМЕ» Марія та Наталія – такі ніжні красуні, але знають свою справу на всі 100%! До того ж, дівчата встигають консультувати наших клієнтів по веденню бухгалтерського обліку І як їм все вдається?

Команда бухгалтерів ПрАТ «РЕНОМЕ» Команда мрії, перевірена часом ! «Коли колеги понад 20 років працюють у одній команді – це вже справжні родинні стосунки, ми ж у РЕНОМЕ всі одна сім’я!» – Людмила Нечипоренко. Ви дуже надихаєте!