Хто вміє створювати креативне і красиве із якогось незрозумілого ТЗ?
Правильно! Дизайнер!
Хто рятує сферу діджитал від занудства та безкінечних текстів?
Єс! Дизайнер!
Хто знає всі таємні ходи в Figma чи Illustrator?
Так! Дизайнер!)

Давайте познайомимося з нашими чарівними дівчатами, що творять красу, ближче!

Ася – так нашу дизайнерку РЕНОМЕ ПрАТ називають колеги та друзі. І хоч за паспортом вона Анастасія, але це ім’я стало їй рідним і нам теж воно до душі.

В РЕНОМЕ Ася працює вже два роки. Вона – як Шива має багато рук і талантів, є дизайнеркою графічних робіт, спеціалізується на поліграфії та веб-дизайні.

Цей талант в Асі розвивався ще з дитинства. Маленькою вона вирізала з журналів кольорові зображення, букви різних шрифтів та розклеювала це все на аркуші паперу в колажі. Піти в дизайн їй наполегливо порекомендував викладач комп’ютерних технологій, на одній із практичних він помітив її здібності та інтерес до дизайну. Ася прислухалася до порад мудрого чоловіка і не прогадала!)

І ось вже 6 років в дизайні, вона почувається як риба у воді.

Ася Красовська

«Переважно всі технічні завдання це – суцільний сухий текст, а ти його впорядковуєш та розбавляєш так, щоб було цікаво і зрозуміло його читати. Найбільше люблю робити каталоги, бо це багатосторінкове видання, яке допомагає в ознайомленні/просуванні/продажі продукції. Для мене важливо робити речі, які надалі є інструментом, а не на один раз зробив і забув», каже Ася.

Її суперсила в простоті. Вона вміє усе незрозуміле та складне зводити до мінімалізму. Адже простота в мистецтві – завжди геніально, а в житті – зручно та зрозуміло.

Оля

«Мені важливо почути від кінцевого користувача: «О, цей банкомат/термінал/програма/продукт – кращий, бо з ним легко та зручно працювати». Ще люблю створювати нові інтерфейси, де немає прив’язки до попереднього дизайну, де можна підкорегувати логіку та “провести” користувача без втрати. Взагалі вдалий дизайн – це не тільки робота дизайнера – це злагоджена робота усієї команди. Адже враження у клієнта формують не гарні кольори чи правильно розміщені кнопочки, а загальна спроможність пристрою чи продукту виконувати задачу користувача і давати результат», – розповідає Ольга.

Ще з дитинства вона мріяла бути дизайнером, щоправда одягу, бо тоді таких винаходів як UX/UI не було. Їй подобається помічати як дизайн оточує нас у всьому – від власного тіла, речей до меблів, техніки та мобільних застосунків. Свій професійний шлях починала з дизайну сайтів, працюючи фрилансером, а тепер приєдналася до великої родини РЕНОМЕ.

 

Зараз Оля посилено працює над проєктом RS-Core. Що воно таке?) *Це платформа, призначена для автоматизації роботи мережі пристроїв з метою надання різноманітних послуг за допомогою обладнання, а також взаємодії з автоматизованими системами банків в рамках інформаційного чи фінансового обміну. Робота Олі полягає у дизайні нових та редизайні існуючих модулів цієї платформи, зважаючи на технічні обмеження й особливості розробки. Весь цей складний шлях вона долає, щоб зробити платформу доступною, зрозумілою та корисною для кінцевого споживача.