IMG_6585a (1)

Як ми відзначили День вишиванки

Емоційно та автентично. Ми відзначили День вишиванки дружніми посиденьками, пирогами з вишнею та співанкою.

IMG_6528 (1)

Частувалися чаєм та смачнючими пирогами з  Вишнею від Рівненської міської булочної “Чайка”.
Завітайте до них при нагоді – не пошкодуєте.

IMG_6659 (1)

В красивих вишиванках, під акорди гітари співали українських пісень. Костя, Аліна та Марія ретельно готувалися до події, розучували акорди та тренувалися.

Цього року день вишиванки був як ніколи прожитим по-особливому. Слова знайомих пісень сприймались вже по-новому. А від текстів пісень, що були написані під час війни, вирувало абсолютно новою силою, силою віри у наш народ. Я думаю і вірю, що енергія єдності повинна підтримувати нас у ці тяжкі часи. І це дійсно дуже цінно .

Марія Уланова
фахівець з розгляду банківських транзакцій,
учасниця співочого тріо

Наша колега-фотограф, Ася, провела нам фотосесію. Знайти себе на світлинах можна в фотогалереї на корпоративному порталі. Традиційно, деякі світлини ви отримаєте у вигляді полароїд-фото.

IMG_6507 (1)

Під час події відбувався благодійний збір коштів, за наших працівників, які сьогодні служать в ЗСУ. Це 35 працівників групи компаній. Для хлопців ми підготували подарункові бокси. Колективну фотолистівку, разом з гостинцями та предметами першої необхідності, відправимо колегам які несуть службу.

IMG_5745 (1)

Нагадаємо, що ми з ними усім серцем і чекаємо на їх повернення. Сподіваємось, ці подарунки додадуть хлопцям сил відстоювати єдність духу та незламність Українського народу!