Вітаємо наших ангелів-охоронців – працівників охорони праці РЕНОМЕ з професійним святом!

А саме інженера з охорони праці Володимира Бабіча, начальника служби охорони праці (РЕНОМЕ ЄВРОБУД) Івана Осипчука та інженера з охорони праці (ТМ Вікнова) Анатолія Кашталяна.

Працювати в безпечних умовах – вкрай важливо сьогодні, тому дякуємо за те, що бережете найдорогоцінніше – наше життя.  

Знайомимося ближче!

Начальник служби охорони праці РЕНОМЕ ЄВРОБУД Іван Осипчук

На плечах  Івана Осипчука лежить величезна відповідальність за безпеку наших будівельників. Він невтомно інструктує, навчає, консультує працівників та перевіряє пожежну, електробезпеку і охорону праці на об’єктах.

Мало хто знає, що ще в студентські роки Іван очолював секцію туризму в своєму університеті, рекордні 5 років був командиром будзагону та головою студради. У студентські роки він багато мандрував – із туристичним спорядженням об’їздив весь Крим та Карпати, а також побував у Німеччині та Чехії.

Іван – щирий патріот своєї країни. Він вважає Україну – унікальною державою, і дуже засмучується, коли дізнається, що звідси виїжджають люди. Своїх синів він принципово залишив вчитися та працювати в Україні і вірить, що розквіт нашої держави ще попереду.

А це – наш інженер з охорони праці ТМ Вікнова – Анатолій Кашталян

Анатолій Кашталян  працює в РЕНОМЕ аж 9 років! Має стільки обов’язків та повноважень, що й важко перелічити. Вміє цікаво проводити інструктаж, завжди вчасно подає звітність, хвацько відбивається від контролюючих перевірок і навіть знаходить час наводити лад в господарському відділі.

У своїй професії найбільше любить спілкуватися з колегами, бачити їх віддачу та вдячність. Із найяскравіших спогадів, пов’язаних з РЕНОМЕ, це підкорення найвищої гори Карпат – Говерли, разом із командою. Каже, то була його перша, і поки єдина, підкорена вершина в житті.

Анатолій – завзятий грибник! А ще, він обожнює автомобілі та подорожі. Хотів би побувати в ОАЕ, бо любить тепле море та колоритну культуру.

Головна мрія – дожити до 100 років при доброму здоров’ї, розумі та гуморі.

Володимир Бабіч – інженер з охорони праці РЕНОМЕ

Саме завдяки інструктажам Володимира Бабіча ми знаємо всі-всі основи безпечної праці та навіть вміємо вправно користуватися вогнегасником.

Володимир впевнений, що робота служби з охорони праці дійсно є важливою, оскільки впроваджує заходи спрямовані на попередження та профілактику виникнення травматизму у працівників. Тому можна сказати, що команда наших ангелів-охоронців постійно рятує комусь життя.

Володимир любить відпочивати біля водойм і вміє готувати просто неперевершену рибу.

А ще його сила в цілеспрямованості, щирості, енергійності та надзвичайно милій посмішці. Мріє про те, щоб всі були здорові!