звіт благодійності жовтень-грудень 2022

Реді ту хелп: кого і як підтримували працівники РЕНОМЕ у жовтні-грудні

З 24 лютого нашу стрічку новин заполонили звіти про російську агресію, знищені помешкання та скалічені життя. Однак замість того, щоб піддатися паніці, українці впродовж десяти місяців демонструють єднійсть та стійкість. 

Як працівники РЕНОМЕ допомагали останні місяці 2023-го, розповідаємо далі.

Термобілизна

З наближенням зими важливо подбати про захист від холоду тих, хто оберігає нас. У жовтні підготували перелік необхідного, знайшли постачальників, закупили та передали для мобілізованих колег 50 комплектів, що зберігають тепло.

Свято для дітей

Більш як десять років компанія опікується вихованцями Тучинського ліцею-інтернату.  У листопаді влаштували спонтанне свято з конкурсами, веселощами, аніматорами та подарунками для 177 учнів закладу. Війна не має права забрати у дітей щасливі посмішки і безтурботне дитинство.

Комплекти зв'язку

За запитом Геннадія Завадського з РЕНОМЕ СМАРТ придбали кілька готових комплектів зв’язку типу “Антена+4G WiFi-роутер”. Зараз він займається морально-психологічною й соціальною допомогою бійцям з передової.  Наголошує, що пристрої допоможуть забезпечити якісну інформаційну підтримку та зв’язок з близькими.

Теплий одяг для захисників

Одночасно тривав проєкт з пошиття теплого одягу для захисників, започаткований Романом Левосюком, технічним керівником R&D РЕНОМЕ СМАРТ. Завдяки йому та підтримці колег зібрали кошти й пошили 18 теплих светрів для 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша і ще 35 для ЗСУ.

Твій таємний Миколай

Під такою назвою відбулася внутрішня ініціатива компанії, де кожен міг приміряти кожух чарівника й здійснити заповітну дитячу мрію. Завдяки їй подарунки до Дня святого Миколая отримали 209 вихованців відразу двох навчальних закладів Тучина.

Руками

З поміж усього, в перервах між роботою плели маскувальні сітки, створювали окопні свічки й робили благодійні внески.

Допомога не може бути маленькою
й кожен намагається бути корисним на своєму місці.
Разом переможемо!